Flora i Fauna Kategoria: Flora i Fauna

Flora i Fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • BorderGold - Hotel dla Psów, Szkoła i przedszkole dla Psów »

  Bordergold to elegancki i przyjazny hotel i szkoła dla psów małych ras. Zapewniamy profesjonalną opiekę 24 godziny na dobę. Wśród naszej oferty znajdują się: szkolenia psów, zabawy i spacery z psem, zajęcia edukacyjne oraz dogoterapię. Bordergold to wspaniałe wakacje dla psa w naszym hotelu z eleganckimi wnętrzami i dużym ogrodem. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Nowa Ruda »

  Weterynarz Nowa Ruda znajduje się przy ul. Akacjowej 13 jak już wspomniano na początku, właśnie w Nowej Rudzie. Skierowany jest do większości jeśli nie wszystkich zwierząt domowych. Lecznica "Cztery Łapy" oferuje leczenie domowych czworonogów, ptaków, zwierząt wodnych i chomikowatych. Gabinet zaopatrzony jest w laboratorium analityczne oraz aparaturę do badań USG. Zwierzęta są pod profesjonalną opieką i mogą poczuć się jak we własnym domu. Gabinet weterynaryjny Nowa Ruda pozwala na diagnostykę oraz leczenie chorób w zakresie układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, nerwowego, kostno-stawowego. W gabinecie jest również możliwość monitorowania ciąży u kotów i psów oraz wykonywanie zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • JAROSŁAW A.BANDURA pogotowie weterynaryjne gdynia »

  Przedstawiamy Państwu całodobową lecznicę Chylonia, która powstała w roku 1995. Gabinet weterynaryjny, jaki znajduje się w Gdyni-Chyloni, świadczy kompleksowe usługi weterynaryjne. Dysponuje nowoczesnym sprzętem również unowocześnianym sprzętem. Dba o zdrowie także dobrą kondycję zwierząt. Zatrudnia lekarzy, jacy posiadają doświadczenie w wszechstronnej opiece nad zwierzętami. Gwarantuje szczepienia dla psów także kotów. Ponadto przeprowadza odrobaczanie, zwalczanie pasożytów także wiele innych usług. Sprzedaje artykuły także pokarmy dla zwierząt. Wykonuje chipowanie, a też paszporty dla psów i kotów. Szczegółowe dane o gabinecie również usługach podane są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOWAKOWSKI WOJCIECH. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA CHORZÓW »

  Przedstawiamy Państwu Przychodnię Weterynaryjną z siedzibą w Chorzowie. Nasz gabinet działa od 1990 roku. Specjalizujemy się w leczeniu wszystkich zwierząt. Wykonujemy KTG, USG oraz RTG. Badania są bezbolesne oraz nieinwazyjne. Przeprowadzamy również zabiegi chirurgiczne: kastrację, sterylizację. Mamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania zabiegów. Nasi weterynarze to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cavalier King Charles Spaniel - MILMOND - Cavaliery Warszawa »

  Domowa Hodowla Cavalier King Charles Spanieli MILMOND z Warszawy. Nasze cavaliery mają w swoich rodowodach najlepsze europejskie linie hodowlane. Szczenięta cavaliery MILMOND pochodzą ze starannie przemyślanych skojarzeń.
  Cavaliery to żywe i wesołe psy. Uwielbiają zabawę, są przywiązane do członków rodziny, bardzo przyjacielskie. Nie są lękliwe i agresywne.
  Dawniej te psy były używane do polowań. Dzisiaj cavalier king charles spaniel jest hodowany w celach reprezentacyjnych i jest psem do towarzystwa. Wykorzystuje się także go w terapii chorych. Nadaje się do psich sportów tj. mini agility.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i Fauna

Flora i Fauna - nowa podkategoria:

Nazwa: