Geodezja i kartografia - Śląsk

Geodezja i kartografia - Śląsk W Polsce geodezja zaliczana do nauk technicznych jest obecna przy pracach planistycznych, projektowych i budowlanych. Projekt jest tworzony przez architekta na podstawie map sytuacyjno-wysokościowych sporządzonych dla potrzeb projektu. Gotowy projekt zostaje wytyczony w terenie przez geodetę, który również nadzoruje jego realizację. Po zakończeniu budowy, jest przeprowadzana inwentaryzacja powykonawcza.
Taki zakres geodezji wykonuje geodeta Michał Siemaszkiewicz z Wodzisławia Śląskiego. Geodeta ten posiada uprawnienia geodezyjne w zakresie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz podziałów nieruchomości i sporządzania dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych. Dzięki tym uprawnieniom i posiadanemu doświadczeniu zawodowemu Michał Siemaszkiewicz wykonuje pomiary:
 • miejskie,
 • komunikacyjne,
 • rolno-leśne,
 • inwentaryzacyjne,
 • topograficzne.
Poza tym geodeta sporządza mapy cyfrowe i podziały nieruchomości. Wszystkie te prace geodezyjne oferowane są firmom i mieszkańcom powiatu Wodzisław Śląski i innych powiatów śląskich.

Szczegóły strony www.geodezjawodzislaw.pl:

Komentarze:

 • Janusz » (raport)

  Szukałem geodetę do pomiarów geodezyjnych po zakończeniu budowy domu. Kolega z Wodzisławia śląskiego polecił mi geodetę Siemaszkiewicza. Geodeta ten zrobił wszystkie pomiary geodezyjne szybko i sprawnie. Geodezja górą;)

  Data dodania: 03 07 2014
 • budowlaniec » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą na kliku budowach na Śląsku. Wszystkie prace geodezyjne robił fachowo i rzetelnie. Geodeta ten ma geodezję w małym palcu.

  Data dodania: 06 07 2014
 • Waldi » (raport)

  Potrzebowałem mapkę geodezyjną do projektu domu. Zrobił ją p. Michał szybko i tanio. Geodezja nie ma dla niego tajemnic.

  Data dodania: 09 08 2014
 • Przemek » (raport)

  Po zakończeniu budowy domu w Wodzisławiu Śląskim szukałem geodetę do wykonania inwentaryzacji geodezyjnej. Zleciłem to geodecie Siemaszkiewiczowi, który załatwił geodezyjne szybko i sprawnie.

  Data dodania: 15 08 2014
 • Marianek » (raport)

  Korzystałem z usług tego geodety przy budowie domu w Wodzisławiu śląskim. Wszystkie sprawy geodezyjne zrobił fachowo i sprawnie. Geodezja to jego pasja. Geodeta ten jak najbardziej godny polecenia.

  Data dodania: 24 08 2014
 • Rysiek » (raport)

  Geodeta Siemaszkiewicz robił podziały geodezyjne dwóch działek rodziców zlokalizowanych w Wodzisławiu Śląskim. Dokumentacje geodezyjne załatwił szybko i fachowo mimo, że geodezja powiatowa trochę robiła problemy.

  Data dodania: 26 08 2014
 • Poldek » (raport)

  Geodeta ten zrobił inwentaryzację geodezyjną naszego domu w Wodzisławiu Śląskim. Geodezja to jego drugie imię;)

  Data dodania: 12 09 2014

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezjawodzislaw.pl:

Geodezja i kartografia - Śląsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ciepło i ciepła woda z Noel »

  Zbiornik buforowy z wężownicą miedziana do ciepłej wody w prosty sposób akumuluję energie cieplną z kominków z płaszczem wodnym, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, kotłów na paliwa stałe. Łączy te urządzenia w sposób praktyczny aby ze sobą współpracowały a nie kolidowały.
  Technologia przepływowego ogrzewania ciepłej wody i zastosowanie miedzi to zawsze czysta woda, bez bakterii Legionelli

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dachy z trzciny »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy All-Reed. Wspomniane przedsiębiorstwo zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi w wąskiej dziedzinie jaką stanowi dekarstwo. Dla naszych klientów oferujemy nie tylko prace na dachach ich posesji, ale również zakup po bardzo atrakcyjnych cenach wszelkich materiałów jakie potrzebne będą w czasie remontu zadaszenia. Nasza sprawdzona ekipa nie boi się żadnych wyzwań jakie może napotkać na górnej części domu. Zajmujemy się układaniem tradycyjnych dachów z dachówki dwuspadowych jak i wykonywaniem owali wokoło okien dachowych i lukarni. Sprawdzimy się również doskonale gdy zajdzie potrzeba wykonania niestandardowego zadaszenia, jakim na przykład mogą być dachy trzcinowe. W tym przypadku również nasi klienci mogą liczyć na zakup odpowiedniej jakości trzciny jak i jej transport na miejsce budowy. W naszym portfolio mamy zrealizowanych ponad 200 dachów z trzciny na domach mieszkalnych, a także liczne realizacje na budynkach gospodarczych i usługowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą dotyczącą dodatków zdobiących przydomowe ogródki i tereny zielone.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi stolarskie Bytom »

  Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Nasza firma zajmuje się między innymi:
  • Kompleksową obsługą nośników reklamy zewnętrznej
  • Wynajmem podnośników koszowych, dźwigu, koparko-ładowarki i transportem do 15 ton
  • Wykonujemy wszelkie prace wysokościowe
  • Sprzedażą kleju Bacocell 2k do wyklejania plakatów na billboardach
  • Świadczy usługi ślusarskie i tokarskie
  • Obsługa Reklamy Zewnętrznej rozpoczęła działalność w 1989 roku.
  • Doświadczenie naszych pracowników i posiadany przez nas sprzęt jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji zleceń.
  • Zapraszamy do współpracy
  Andrzej Chmielewski

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki na rowery »

  Gomysygnal to firma, która para się sprzedażą stojaków na rowery (stojaki na rowery), parkingów rowerowych, a dodatkowo różnego rodzaju słupów i słupeczków. W osobistej ofercie posiadają rozbudowaną gamę barw i modeli, pośród których znajdziemy bez wątpienia coś dla siebie, o ile nie będzie tego, co oczekujemy w każdym momencie możemy zaprojektować i wszystko zostanie wykonane w zgodzie z naszym projektem, wręcz bardzo wymyślnym. Jest to o tyle dobre, że będziemy mieć coś, co będzie dla nas bardzo funkcjonalne z racji, iż będzie przystosowane do naszego pomieszczenia.
   

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki taśmowe »

  Firma Stra jest wiodącym dostawcą szlifierek taśmowych GEKON. Maszyny te są produkowane przez wykwalifikowanych pracowników. Od ponad dwudziestu lat pracują w największych zakładach przemysłowych takich jak odlewnie czy kuźnie. Szlifierki taśmowe posiadają specjalną konstrukcję która umożliwia szybką zmianę oprzyrządowania. Jesteśmy przekonania, że dla naszych klientów ważna jest jakość. Oferowane szlifierki objęte są gwarancją dodatkowo wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty CE, rewizję elektryczną i dopuszczenia do pracy. Na naszych stronach internetowych znajdziecie Państwo dokładne parametry techniczne, filmy prezentujące pracę poszczególnych maszyn i dokładne specyfikacje techniczne. Uzupełnieniem naszej oferty są kruszarki.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.W. ZIELONKA profil aluminiowy »

  Jednostka P. W. Zielonka zajmuje się sprzedażą wyrobów z metali kolorowych. Siedziba firmy znajduje się w Zielonce niedaleko Bydgoszczy. Okazała oferta zawiera między innymi płaskowniki, kształtowniki, a ponadto pręty aluminiowe oraz skonstruowane z innych materiałów. wszelkie wyroby wyprodukowane zostały z metali najlepszego gatunku, co gwarantuje ich wieloletnią odporność i wysoką jakość. P. W. Zielonka jest w stanie realizować nie tylko zamówienia detaliczne, ale także ogromne dostawy dla klientów hurtowych. Jednostka posiada własne auta ciężarowe, dzięki którym może ekspresowo i sprawnie dostarczać zamówione artykuły. detale propozycji są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • K. PALUCHOWSKA biura projektowe Warszawa »

  Biuro projektowe, znajdujące się w Pruszkowie, wykonuje projekty domów jednorodzinnych także biurowców. Prowadzone jest Katarzynę Paluchowską. funkcjonuje od 2006 roku. Zapewniamy kompleksowe, fachowe realizacje urządzania wnętrz dodatkowo sporządzanie projektów budynków. Sięgamy, zarówno po tradycyjne jak i nietypowe pomysły czy rozwiązania techniczne. Zapraszamy do nas klientów, jacy chcą wykonać projekty domów jednorodzinnych, biurowców, hali magazynowych, restauracji, przedszkoli również sklepów. Dokładamy każdych starań, aby projekt zrealizować w ustalonym wcześniej terminie. Sygnalizujemy, że nasze studio działa w godzinach od 8:00 do 20:00. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CONTRACTOR Ceny betonu »

  Zakład betonowy CONTRACTOR Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy czołowym przedsiębiorstwem w woj. Śląskim i Małopolskim, które zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości betonu. Braliśmy udział w wielu, newralgicznych inwestycjach wykonywanych w południowej Polsce. Ofertę adresujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Nasze betoniarnie mieszczą się w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Czernichowie, Dębinie, Chrzanowie, Oświęcimiu oraz Tychach. Każda z nich jest wyekwipowana w najnowocześniejszy sprzęt. Produkujemy m. in. beton zbrojony, ciężki i lekki. Więcej na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regulacja okien Warszawa »

  Fix-Bud zajmuje się naprawą i serwisem okien PCV, a także okien drewnianych i aluminiowych. Jedną z podstawowych usług oferowanych przez Fix-Bud jest Regulacja okien Warszawa. Ponadto firma zajmuje się następującym zakresem usług: wymiana uszczelek, wymiana szyb zespolonych, renowacja okien drewnianych, montaż okien i drzwi. Zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy, w tym z Regulacja okien Warszawa, a także do przeglądania naszej strony internetowej. Fix-Bud - Regulacja okien Warszawa.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Tuchów i Tarnów: geodezja-kataster.pl »

  Geodezja jest jedną z najważniejszych dziedzin nauki, która znalazła szerokie zastosowanie w gospodarce. Np. bez geodezji nie można sobie wyobrazić żadnej, mniejszej czy większej inwestycji budowlanej.
  Takie usługi geodezyjne na terenie powiatu Tarnów wykonuje geodeta Marcin Drobot, właściciel firmy geodezyjnej Kataster. Wśród oferowanych usług geodezyjnych jest m. in. sporządzanie geodezyjnych map cyfrowych, rozgraniczenie nieruchomości, geodezyjne opracowania kameralne a także geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych. Usługi te są wykonywane dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych zarówno z Gminy Tuchów gdzie mieści się firma, jak i też powiatu Tarnów.
  Firmowa strona internetowa zawiera pełny opis oferowanych usług oraz referencje zadowolonych klientów.
  Na terenie powiatu Tarnów geodeta Marcin Drobot nie jestem jedynym geodetą ale wyróżnia się posiadaną fachową wiedzą i doświadczeniem geodezyjnym.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »