Adwokat Podkategoria: Adwokat

 • Kancelaria adwokacka adwokat S.Doniec - Gorlice »

  Adwokat należy do grupy zawodów zaufania publicznego. Przejawia się to m. in tym, że adwokat zachowuje dla siebie informacje uzyskane od swoich klientów. Adwokatów nazywa się potocznie choć nieprecyzyjnie obrońcami sądowymi.
  Jednym z adwokatów w Jaśle jest Sebastian Doniec. W 2014 roku otworzył on kancelarię adwokacką w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76.
  Adwokat Sebastian Doniec świadczy pomoc prawną z zakresu:prawa cywilnego,
  prawa karnego,
  prawa administracyjnego,
  prawa handlowego
  polegającą na: udzielaniu porad prawnych,
  sporządzaniu opinii i analiz prawnych,
  przygotowywaniu pism procesowych,
  opracowywaniu projektów aktów prawnych,
  opiniowaniu projektów umów,
  udziale w różnego rodzaju negocjacjach,
  reprezentowaniu swoich klientów przed sądami i urzędami.
  Jego kancelaria adwokacka obsługuje osoby fizyczne i prawne z terenu powiatów Gorlice i Jasło.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW BUJNIAK »

  Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu usługi Kancelarii Adwokackiej Przemysława Bujniaka. Kancelaria funkcjonuje na terenie Jaworzna, ale nasi prawnicy oferują pomoc dla klientów z całego województwa śląskiego i małopolskiego. Nasze usługi są skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Oferujemy reprezentowanie swoich klientów w sądzie, sporządzanie wymaganej dokumentacji oraz doradztwo w kwestiach skarbowych i finansowych. oferujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, skarbowego, administracyjnego i gospodarczego. Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Odszkodowania Powypadkowe, Lekarskie »

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę w satysfakcjonującej Cię wysokości!

  Kancelaria wspiera prawnie poszkodowanych w uzyskiwaniu świadczeń odszkodowawczych. Przygotowujemy wszelakie pisma, prowadzimy negocjacje, zapewniamy zastępstwo przed Sądami. Prowadząc sprawę o odszkodowanie bezpłatnie działy w sprawach powiązanych jak w karnej o spowodowanie wypadku komunikacyjnego czy dyscyplinarnej przeciwko winnemu lekarzowi.

  Pomoc prawna adwokatów z naszej kancelarii obejmujemy sprawy o: odszkodowania powypadkowe:[*]odszkodowanie z OC, AC,

  odszkodowanie za wypadek w pracy,

  odszkodowanie za wypadek w biurze, sklepie, markecie,

  odszkodowanie za wypadek w szkole,


  Więcej info na: adwokat-odszkodowania.com/specjalizacje/wypadki-komunikacyjne

  [b]odszkodowania medyczne:[*]odszkodowanie za błąd lekarski, błąd onkologiczny, chirurgiczny, ginekologiczny, ortopedyczny,


  odszkodowanie za zakażenie gronkowcem, WZW C,

  odszkodowanie za zaniedbanie Szpitala,
  [/list]
  Więcej info na: adwokat-odszkodowania.com/specjalizacje/bledy-lekarskie-2

  Ponadto, wspieramy w sprawach o odszkodowania za szkody na mieniu i nieruchomościach. Uzyskamy odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości czy wynagrodzenie za ustanowienie służebności przesyłu. Uzyskaliśmy rekordowe odszkodowania za gazociągi czy ropociągi biegnące na nieruchomościach. Milionowe odszkodowanie za wywłaszczenie gruntu także mamy na swoim koncie.

  Adwokaci naszej kancelarii wykazali się także w sprawach o odszkodowanie za znęcanie, niesłuszne aresztowanie oraz molestowanie seksualne.

  Gwarantujemy adwokata do prowadzenia sprawy oraz brak opłat wstępnych. Zapraszamy na bezpłatne porady prawne.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW PŁOCK »

  W Płocku znajduje się kancelaria adwokacka prowadzona przez Kamila Flatowa. Zajmujemy się usługami prawnymi w obszarze prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i innych dziedzin. Obsługujemy nie jedynie klientów prywatnych, lecz również podmioty gospodarcze oraz instytucje. Reprezentujemy klientów w czasie postępowań przygotowawczych przed sądami oraz organami prokuratury. Sporządzamy wszelkie przydatne w takich przypadkach pisma sądowe, w tym wnioski dowodowe, zażalenia oraz inne. przeprowadzamy obsługę prawną w postępowaniach prawnych dotyczących spraw o naprawienie szkód, w tym odszkodowań komunikacyjnych oraz szkód wyrządzonych na mieniu. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria Adwokacka proponuje swoim klientom wszechstronne usługi doradztwa prawnego. Oferta usług prawnych skierowana jest nie tylko do podmiotów gospodarczych, ale też do osób indywidualnych. Prawnik ma szerokie doświadczenie z zakresu doradztwa odnoszącego się do prawa: cywilnego, gospodarczego, karnego oraz mieszkaniowego. Obsługa prawna prowadzona jest także w przypadku spraw dotyczących ochrony własności, spadków i odszkodowań, podziałów majątku i rozwodów, jak również prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Nasza kancelaria prawna z powodzeniem zajmuje się też windykacją należności. Mogą do nas zgłaszać się też właściciele wspólnot mieszkaniowych, potrzebujący doradztwa w zakresie prawa mieszkaniowego. Nasza kancelaria to pewność usług wykonywanych na najwyższym poziomie z zachowaniem zasad etycznych. Doświadczenie i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań gwarantują, iż Kancelaria Prawna świadczy swoje usługi na czas. Zadzwoń do nas.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna DETPOL »

  AGENCJA DETPOL świadczy usługi detektywistyczne oraz windykacyjne na terenie całej Polski.
  Oferujemy szeroki wachlarz usług, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do kancelarii prawniczych, spółek prawa handlowego, jak i osób fizycznych.


  Działamy zgodnie z literą prawa, otrzymaliśmy w MSWiA wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

  Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, posiadamy również komórki operacyjne w Warszawie i Poznaniu.

  Nie działamy szablonowo, każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie mając na uwadze maksymalną skuteczność i interes klienta przy jednoczesnej dyskrecji oraz ochronie powierzonych i uzyskanych podczas czynności danych. kutecznie

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Poznań »

  Kancelaria Prawnicza NMB mieszcząca się w centrum Poznania to grupa przedsiębiorczych, kompetentnych i poważnych zawodowców świadczących usługi prawne. Kancelaria Prawna obsługuje zarówno podmioty gospodarcze, a także osoby prywatne. Kancelaria zajmuje się m. in: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo budowlane, prawo konsumenckie oraz ochrona danych osobowych. Jesteśmy reprezentantami naszych kontrahentów w sądach, przygotowujemy niezbędną dokumentację, przygotowujemy umowy o przeniesieniu praw autorskich. Specjalizujemy się w obsłudze firm. Zespół stanowią doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Uważamy, że dobry prawnik powinien cechować się skutecznością, rzetelnością i umiejętnością wykorzystania doświadczenia. Jeśli chcesz mieć pewność fachowej obsługi, zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii. Szanujemy czas naszych klientów dlatego stawiamy na krótki czas działania i skuteczność.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokat

Adwokat - nowa strona:

Adres: